Jdi na obsah Jdi na menu
 


pikantnosti o milování

13. 8. 2007

Nikdy neškodí o milování vědět pikantnosti, které ani vášnivé a zkušené milenky netuší. Pídili jsme se po rozkošných faktech, která vás i jeho mile zasvrbí v podbřišku!

1. První erekci mají muži už v mámině břiše, a to od šestého měsíce těhotenství. Usvědčují je ultrazvuková vyšetření.

2. V Ugandě se mladé ženy před milostnou schůzkou štípou do stydkých pysků, aby se jim nalily krví a opuchly. Tyto Afričanky jsou totiž přesvědčeny, že čím rozměrnější výbavu budou v kalhotkách nosit, tím většího úspěchu dosáhnou u mužů.

3. Špička klitorisu obsahuje zhruba osm tisíc nervových zakončení. Tak spletitou síť nervů přitom nenajdete nikde jinde na těle. Muži za ženami co do počtu zaostávají. Jejich penis obsahuje pouhé čtyři tisíce těchto ocásků slasti.

4. Nechápete, proč vám odér semene vašeho milovaného připomíná čekárnu u doktora? Za zápach může látka zvaná spermin, což je přírodní dezinfekce, která chrání ejakulát před kyselinami v pochvě.

5. Ve starověkých Aténách se nevěrní manželé trestali vyholením rozkroku a zasunutím obrovské ředkve do řitního otvoru.

6. I mezi zvířaty se najdou gayové. K hrátkám se stejným pohlavím se nejčastěji uchylují mořští ptáci, ovce a orangutani. V newyorské zoo se dva samci tučňáka, kteří spolu chodili už léta, dokonce rozhodli společně vychovat jedno z cizích mláďat.

7. Největší chuť na sex na ženy přichází v průběhu druhého týdne cyklu, mezi jedenáctým a patnáctým dnem, kdy se blíží ovulace. Ženské tělo je v té době napěchované hormony a sebemenší dotyk na patřičných místech vyvolává prudce vášnivou reakci. Jestliže však berete antikoncepci, o toto období extáze kvůli chemii přicházíte. Hormony totiž uvolnění vajíčka zcela potlačují.

8. Výzkumy ukazují, že milování vleže otupuje citlivost k vůním a zvukům. Pokud tedy na vás drahý skočí ve zpoceném cyklistickém dresu nebo vám za stěnou trylkuje dechovka nahluchlého souseda, nejlépe si slastné přirážky užijete na zádech. Jestli se ovšem z podpaždí vašeho milovníka line parfém od Diora a z úst se mu derou vzrušivé výkřiky, na klasickou polohu raději zapomeňte!

9. Během soulože spálíte zhruba sto až sto padesát kalorií.

10. Muži zaručeně ztratí hlavu, když se na rande vypravíte navoněná levandulí nebo esencí ze skořice a jablka. Vědci jsou za to ochotni vložit ruku do ohně.

11. Zajímá vás, kolikrát za noc se vašemu drahému samovolně ztopoří penis? Můžete ho během spánku pozorovat a na prstech počítat, kolikrát se mu v pánevní oblasti nadzvedne pokrývka. Vsadíme se, že to bude čtyřikrát až pětkrát.

12. Nekuřáci si sex více užívají. Z průzkumu mezi více než dvěma stovkami párů pod třicet let vyplynulo, že nekuřácké dvojice holdují postelovým hrátkám dvakrát více než partneři, kteří kouří běžně. Skotačení si navíc mnohem více pochvalují.

13. Při laboratorním pokusu umístili vědci do klece krysí pár. Sameček se k partnerce vůbec neměl až do chvíle, kdy dostal dávku kofeinu. Pak neváhal a s nadšením se vrhl na svou netečnou společnici. Podobně kofein účinkuje i na lidi. Proto pokud nemůžete svého znaveného hezouna přimět k akci, dvojité preso mu zaručeně vžene krev do podvozku.

14. Jedna lžíce semene vás vyživí přibližně pěti kaloriemi.

15. Muži, kteří se prohlašují za ctitele obou pohlaví, podle nejnovější vědecké studie obvykle podvádějí. Těmto údajným bisexuálům odborníci ukázali jak řadu přitažlivých mužů, tak sexy žen. Většině z nich se tepová frekvence zvýšila pouze při přehlídce jednoho pohlaví.

16. Ženské libido slábne v okamžiku, kdy se jeho majitelka ocitne v pevném vztahu nebo manželství. Z německého průzkumu vyplývá, že pouze přibližně polovina žen touží po sexu tak často jako jejich partneři.

19. Při ejakulaci se semeno z mužova penisu řítí závratnou šedesátikilometrovou rychlostí.

20. Mezi italskou smetánkou osmnáctého století byla věrnost záležitostí spíše romantickou a hodně výjimečnou. Většina vdaných šlechtičen si tehdy veřejně najímala takzvaného cicibea, obdobu dnešního mužského prostituta, důvěrníka a milence. 

21. Průměrná milostná předehra trvá jedenáct až třináct minut, zatímco pohlavní styk zabere sedm až osm minut.

22. Během menstruace můžete dosáhnout intenzivnějšího orgasmu než mimo ni. Vysokou výbušnost slasti zapříčiňuje důkladné prokrvení podbřišku, které také podporuje vlhkost klína. Partner do vás tudíž vklouzne tak lehce, jako by sjel po naleštěné podlaze.

23. Indičtí asketové si s oblibou přivazují na penis pytle s kamením nebo i obyčejným závažím, aby se jim nástroj patřičně prodloužil. Prahnou po rozměru, jenž přesáhne délku jejich vlastního chodidla.

24. Během života vyprodukuje běžný muž patnáct litrů semene.

25. Nejorgastičtější zážitek vámi zacloumá během skotačení „zezadu“. Podle psychologů za něj vděčíte faktu, že na svého partnera jednoduše nevidíte. Pak se totiž odvážete mnohem víc, než když co chvíli podle výrazu v tváři kontrolujete jeho roztoužení.

26. Elektrické vibrátory vynalezli na sklonku devatenáctého století lékaři. Používali je hlavně ke kurýrování žen
s hysterií a neurózami. Výsledky léčby
si nemohli vynachválit. Orgasmus totiž odstraňuje příznaky těchto poruch.

27. Máte špatnou náladu? Podle amerických sexuologů stačí potřít vaginu mužským semenem. Zlepšení vašeho duševního stavu se dostaví prakticky okamžitě.

28. Až čtyřicet pět procent mužů by si přálo, aby jejich genitální výbava vyhlížela robustněji. Výzkum zároveň ukázal, že muži s mohutně vyvinutým přirozením jsou obecně spokojenější se svým vzhledem než majitelé nádobíčka pro panenky.

29. V čínském císařství zastávali nejvyšší úřední pozice v Zakázaném městě eunuchové, chlapíci zbavení svého mužství. Tito muži si často useknutý penis s varlaty uchovávali jako svátost ve džbánu na nejvyšší polici v domě, což mělo symbolizovat vysoké postavení, jehož se jim podařilo touto obětí dosáhnout.

30. Jen jedno procento žen dosáhne orgasmu pouhým drážděním bradavek. Možná jste tou šťastlivkyní právě vy!

31. Jakmile ve vás muž spustí svou slastnou spršku, pouhých dvě stě spermií z milionu přežije cestu a dostane se až k vajíčku.

32. Už jste někdy narazila na člověka, který by se vášnivě mazlil třeba s krávou? Určitě byste ho označila za zvrhlíka. Mezidruhovým libůstkám se však někdy oddávají i zvířata. Nově například polární medvěd s grizzlym.

33. V případě, že se s vášní oddáváte cyklistice, mohl by se váš koníček nepříjemně projevit ve vaší ložnici. Podle americké studie totiž většina žen, které týdně spolykají přes dvě stě kilometrů na bicyklu, trpí sníženou pohlavní citlivostí.

34. Možná se vám už někdo pokoušel namluvit, že ženám trvá minimálně dvacet minut, než se dokonale vzruší a roztouženě skočí po svém partnerovi. Experimenty na McGillově univerzitě tento dohad vyvrátily. Podle jejich závěrů se totiž ženy rozvášní se stejnou rychlostí jako jejich mužné protějšky, tedy za jedenáct až dvanáct minut.

34. Podle sexuologů vám k větší matracové rozkoši pomohou erotické fantazie. Čím detailnější film vám při sexu poběží v hlavě, tím hlasitěji budete sténat slastí.

35. Chcete-li zkusit neobvyklou formu antikoncepce, kupte svému drahému polyesterové spodky. Podle vědeckého průzkumu prý tato umělá látka dokáže způsobit dočasnou sterilitu. Raději se však jistěte na více frontách! Třeba nosí vaše polovička tajně i bavlněné trenky nebo vám neprozradil, že s oblibou chodí naostro.

35. Podle klidové délky pyje svého milostníka nemůžete vůbec odhadovat, do jakých rozměrů pak vyroste ve ztopořeném stavu. I sebenepatrnější ocásek můžete totiž rajcovní předehrou přetvořit
v našlapanou salátovou okurku.

36. Druhým místem nejčastěji užívaným k sexuálním dobrodružstvím jsou sedačky automobilu. Prvenství však s velkým náskokem drží ložnice.

37. Laškování s lesbičkou vás uspokojí spolehlivěji než podobné řádění s mužem. Dokazuje to australská studie, podle které se jedenatřicet procent žen při poslední vášnivé noci se svým drahým nedočkalo orgasmu, zatímco s partnerkou jich takto strádalo pouze čtyřiadvacet procent.

38. Lidem, kteří se jednou až dvakrát týdně oddávají sexu, koluje v krvi více imunoglobulinu A, který posiluje imunitu těla.

39. Sedmdesát pět procent mužů se dušuje, že se svou partnerkou dosáhne pokaždé orgasmu. Naproti tomu pouhých dvacet devět procent žen tvrdí totéž o svém partnerovi.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2021 >>